images/1460x616.png

Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia obchodzony jest co roku 7 kwietnia z okazji rocznicy powstania WHO czyli Światowej Organizacji Zdrowia. Tegorocznym hasłem obchodów jest:

Our planet, our health - Nasza planeta, nasze zdrowie.

W tym szczególnym dniu pragniemy złożyć wyrazy uznania oraz podziękowania za trudną codzienną pracę dla wszystkich pracowników Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi – lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, diagnostów laboratoryjnych, techników radiologii, rehabilitantów, fizjoterapeutów, psychologów, kapelana szpitalnego, pracowników administracji oraz wszystkich nie wymienionych, którzy służą pomocą w każdym miejscu i w każdym czasie. Wszyscy jesteście ważni i macie swoje miejsce w systemie ochrony zdrowia. To właśnie dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników Nasz Zespół wyróżnia się wysokim poziomem świadczonych usług oraz jest przyjazny dla pacjentów. Dziękujemy za profesjonalizm w działaniu, czas poświęcony choremu, życzliwą rozmowę czy też najzwyklejsze okazanie szacunku i cierpliwości. Wszystkim pracownikom życzymy, aby nie zabrakło sił, cierpliwości i uśmiechu w codziennej pracy oraz wszelkiej satysfakcji w życiu osobistym.

Prezes Zarządu
Jolanta Klimkiewicz