Oferta pracy – lekarz specjalista w dziedzinie pediatrii oraz lekarz specjalista w dziedzinie neonatologii

Szpital Powiatowy w Złotoryi powiększa zespół lekarski! 👩‍⚕️👨‍⚕️ Poszukujemy do pracy lekarza specjalistę w dziedzinie pediatrii oraz lekarza specjalistę w dziedzinie neonatologii.

Oferujemy atrakcyjne i satysfakcjonujące warunki finansowe, dowolną formę zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego, a także pracę w przyjaznej i życzliwej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sekretariat@szpitalzlotoryja.pl bądź jfydrych@szpitalzlotryja.pl, możliwy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 76 87 79 535 lub 76 87 79 507.