Szpital Powiatowy im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi

Naszych Pacjentów leczymy kompleksowo i wielospecjalistycznie.

Dzień Pracownika Administracyjnego

🎉 Dzisiaj jest szczególny dzień dla tych, którzy wykonują kluczową dla funkcjonowania naszego Szpitala pracę, a nie mają na co dzień kontaktu z Pacjentami. Obchodzimy dzisiaj Dzień Pracownika Administracyjnego! 😊

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, profesjonalizm i wsparcie. Życzymy wielu sukcesów, spełnienia zawodowego oraz motywacji do działania. A w życiu prywatnym – zdrowia, pogody ducha i pomyślności! 🤗

Wszyscy pracownicy Szpitala Powiatowego w Złotoryi tworzą zgrany zespół, którym przyświeca wspólny cel – troska o zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów! 💙

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Pielęgniarza Operacyjnego!

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Pielęgniarza Operacyjnego! Jesteście niezastąpionymi członkami zespołu chirurgicznego i otaczacie profesjonalną, kompleksową i troskliwą opieką Pacjentów podczas zabiegów. To Wy jesteście odpowiedzialni za bezpieczeństwo procedur na sali operacyjnej.

Wszystkim Pielęgniarkom Operacyjnym z naszego Szpitala dziękujemy za Waszą nieocenioną pracę, zaangażowanie, bezgraniczne oddanie i trud podejmowanych zadań. Dziękujemy, że codziennie dajecie z siebie wszystko, by zapewnić jak najlepszą opiekę Pacjentom. Wasza wiedza i doświadczenie zasługuje na uznanie. W tym szczególnym dniu życzymy spełnienia zawodowego, siły i satysfakcji z wykonywanej pracy. Składamy również życzenia zdrowia, pogody ducha i optymizmu!

Światowy Dzień Chorego

W najbliższą niedzielę, 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. To szczególnie ważny dzień, podczas którego każdy z nas powinien choć przez chwilę pomyśleć o zdrowiu – swoim oraz swojej rodziny. Zapytajcie dziś swoich bliskich: Jak się czujesz? Czy coś Ci dolega? Kiedy ostatni raz robiłeś/aś badania krwi? Pamiętajmy, że troska o zdrowie, właściwy tryb życia, dieta oraz regularne badania profilaktyczne to sposób na długie życie i dobrą kondycję.

Światowy Dzień Chorego to święto chrześcijańskie, ustanowione przez papieża Jana Pawła II (w liście do ówczesnego przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia kard. Fiorenzo Angeliniego) w dniu 13 maja 1992 roku – w 75. rocznicę objawień fatimskich.

Celem obchodów tego święta jest objęcie modlitwą wszystkich cierpiących, zarówno duchowo, jak i fizycznie i zwrócenie uwagi świata na ich potrzeby.

Oferta pracy – ratownicy medyczni – kierowcy oraz kierowcy KPP

Szpital Powiatowy w Złotoryi poszukuje do pracy ratowników medycznych – kierowców oraz kierowców KPP posiadających zezwolenie na kierowanie  pojazdem uprzywilejowanym kat. B. 🚑 To praca na nowym, ambulansie elektrycznym naszego Szpitala – pierwszej w Polsce tego typu karetce! 💥

Gorąco zapraszamy do naszego zespołu – być może czekamy właśnie na Ciebie! Z naszej strony oferujemy przyjazną, pozytywną i życzliwą atmosferę współpracy oraz stabilne warunki zatrudnienia oraz:

🔹 elastyczny grafik pracy,

🔹 rozwój zawodowy i pracę pełną wyzwań,

🔹 umowę cywilnoprawną (zlecenia bądź kontrakt).

Skontaktuj się z nami!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sekretariat@szpitalzlotoryja.pl bądź jfydrych@szpitalzlotryja.pl, możliwy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: ☎ 76 87 79 535 lub 76 87 79 507.

#SzpitalZlotoryja #PowiatZlotoryjski #Praca #RatownikMedyczny #OfertaPracy

Szpital Powiatowy w Złotoryi świadczy profesjonalne usługi medyczne na rzecz mieszkańców powiatu złotoryjskiego i okolic. 🩺 Naszych Pacjentów leczymy kompleksowo i wielospecjalistycznie dzięki profesjonalnej kadrze medycznej.