Konsultacje prof. dr hab. n. med. Alicji Chybickiej dzieci z podejrzeniem chorób onkologicznych w Szpitalu w Złotoryi

Już w poniedziałek, 8 maja, ceniony autorytet w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej prof. dr hab. n. med. Alicja Chybicka odwiedzi Szpital Powiatowy w Złotoryi. Tego dnia profesor Chybicka przeprowadzi bezpłatne konsultacje dla dzieci z powiatu złotoryjskiego w wieku do 16 lat z udokumentowanym podejrzeniem chorób onkologicznych.

Prof. dr hab. n. med. Alicja Chybicka jest wybitnym specjalistą i niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej, immunologii klinicznej, transplantologii klinicznej oraz medycyny paliatywnej. Od ponad 45 lat z zaangażowaniem i pełnym oddaniem walczy o życie chorych na nowotwory dzieci.

W Szpitalu w Złotoryi, w poniedziałek 8 maja, prof. Chybicka przeprowadzi indywidualne i bezpłatne konsultacje medyczne dla dzieci z udokumentowanym podejrzeniem chorób onkologicznych. Z konsultacji mogą skorzystać najmłodsi mieszkańcy powiatu złotoryjskiego w wieku do 16 lat. Zgłoszenia i kwalifikacje na konsultacje odbywają się telefonicznie, pod numerem: 768-779-507 od poniedziałku 24 kwietnia, w godz. 10:00-12:00. Następnie, w piątek, 5 maja rodzice lub opiekunowie zakwalifikowanych do konsultacji dzieci zostaną poinformowani telefonicznie o dokładnym przebiegu wizyty.

Wizyta prof. Alicji Chybickiej w Szpitalu Powiatowym w Złotoryi to dla nas duże wyróżnienie. To przede wszystkim jednak ogromna szansa dla dzieci z powiatu złotoryjskiego, które borykają się z podejrzeniem chorób onkologicznych. Wierzymy, że konsultacje ze światowej klasy specjalistą w dziedzinie onkologii dziecięcej prof. Chybicką pomogą w szybszej diagnozie oraz podjęciu wymaganych środków leczenia – podsumowuje Maciej Leszkowicz, Prezes Szpitala Powiatowego w Złotoryi.

Zapisy na konsultacje od poniedziałku 24 kwietnia, w godzinach od 10:00-12:00 pod nr telefonu: 768-779-507.