Nowy lekarz w naszym Szpitalu – lek. Filip Łukasik

Szpital w Złotoryi umacnia zespół lekarski! 💪🩺 Do grona kadry medycznej dołącza specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa lek. Filip Łukasik. Nowy lekarz pracuje w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym oraz w przyszpitalnej Poradni Ginekologiczno-Położniczej. 👨‍⚕️ Serdecznie witamy Pana Doktora oraz życzymy satysfakcji i poczucia spełnienia z pracy!

☎ Aby umówić się na wizytę u lek. Filipa Łukasika, wystarczy skontaktować się pod nr telefonu: 768 779 645 w godz. od 7:30 do 17:00. Zapraszamy!

W trosce o zdrowie mieszkanek Powiatu Złotoryjskiego zakres świadczeń ginekologiczno-położniczych w szpitalu jest stale rozszerzany. 👩 Pacjentki, zarówno w Oddziale, jak i w Poradni, otaczane są fachową, specjalistyczną i pełnowymiarową opieką medyczną na każdym etapie życia kobiety.

Drogie Panie, przypominamy, że każda kobieta powinna skonsultować się z lekarzem ginekologiem przynajmniej raz lub najlepiej dwa razy w roku. Raz w roku lub w zależności od potrzeb powinno także zostać wykonane badanie cytologiczne. ♀️