Pracownicy Szpitala Powiatowego w Złotoryi uhonorowani odznakami „Za zasługi dla ochrony zdrowia”

W czwartek, 27 kwietnia, w Starostwie Powiatowym w Złotoryi, odbyła się uroczystość wręczenia pracownikom Szpitala w Złotoryi honorowych odznaczeń Ministra Zdrowia „Za zasługi dla ochrony zdrowia”. Wyróżnienia są przyznawane za postępy w metodach diagnostycznych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych, ochronę zdrowia ludności, wybitne osiągnięcia i nienaganną pracę.

Specjalne wyróżnienia odebrali: Alicja Borucka, Barbara Charytoniuk, Ewa Furtan, Andrzej Maciejak, Wiesława Mazur, Małgorzata Stefopulos. Honorowe odznaki w imieniu Ministra Zdrowia wręczył Starosta Złotoryjski Wiesław Świerczyński, Wicestarosta Rafał Miara oraz Przewodniczący Rady Powiatu Złotoryjskiego Łukasz Horodyski. W spotkaniu wziął udział również Prezes Szpitala Powiatowego w Złotoryi Maciej Leszkowicz.

Serdecznie gratulujemy wszystkim odznaczonym i życzymy dalszych sukcesów!