Wczoraj, 6 grudnia, z okazji Mikołajek, Pacjentów naszego Szpitala odwiedzili wyjątkowi, świąteczni goście. Mikołaj wraz z pomocnikami zawitał na wszystkie Oddziały i przekazał chorym upominki oraz moc pozdrowień i uśmiechów. Paczki zostały przygotowane przez personel szpitala. W tym roku Mikołajem był Prezes Szpitala w Złotoryi Maciej Leszkowicz, w rolę Pani Mikołajowej wcieliła się Dyrektor ds. Ekonomiczno-Administracyjnych Monika Zdaniuk, a pomocnikami byli przedstawiciele Oddziałów.
Wizyta Mikołaja wywołała ogromny uśmiech na twarzach Pacjentów i wprawiła wszystkich w pogodny, świąteczny nastrój. Mikołajki w naszym Szpitalu odbyły się z inicjatywy Zarządu i pracowników. Z całego serca dziękujemy całej kadrze za zaangażowanie!
Spotkanie ze świątecznym zastępem to jednak nie wszystkie niespodzianki dla Pacjentów Szpitala w Złotoryi. Uczniowie wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej w Gierałtowcu wczoraj odwiedzili naszych najmłodszych Pacjentów z Oddziału Dziecięcego oraz Pacjentów z Oddziału Opiekuńczo-Leczniczego i przekazali świąteczne paczki wraz z dobrymi życzeniami zdrowia, pogody ducha i uśmiechu. W imieniu Pacjentów oraz Zarządu i Pracowników Szpitala, bardzo dziękujemy Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom i Radzie Rodziców oraz Nauczycielom i Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Gierałtowcu za zorganizowanie tej wyjątkowej akcji Mikołajkowej! Dziękujemy za Wasze ogromne serca, jesteście wielcy!

Miko 2Miko 3Uczniowie 1Uczniowie 2Uczniowie 3Uczniowie 4Uczniowie 5